Milovické dominanty

 

Nové byty
Kompenzace
Podpora původních Milovic

 

Kulturní dům

 

Kostel sv. Kateřiny

 

Zeleň
Pracovní místa
Tělocvična

Vlak Milovice

 

Mladá

 

Kontakt

Základní organizace Komunistické strany Čech a Moravy v Milovicích 

Předseda organizace:
Miroslav Červinka st.

 

předseda zo ksčm miroslav červinka

Kontaktní mail:
mirek.cervinka@seznam.cz

Členové výboru ZO KSČM:

Jaroslav Stradiot - místopředseda

Zdeněk Milata - jednatel

Josef Hlaváček - pokladník

Luboš Kratochvíl

 

Zastoupení ve výborech města:

Finanční výbor:

Kontrolní výbor:

Zastoupení v komisích města:

Komise výstavby a dopravy: Miroslav Červinka st.

Občanské komise:

Benátecká Vrutice: Zdeněk Milata

Boží Dar:

 

icon komunistická strana čech a moravy
icon komunistická strana čech a moravy

KSČM MILOVICEKSČM Milovice

KSČM Milovice

Stanovisko KSČM k současné politické situaci v Milovicích

Stanovisko KSČM k současné politické situaci v Milovicích

(18.6.2015) autor: -red-
zdroj: Členská schůze ZO KSČM Milovice

Ve středu 17. června 2015 se sešli k jednání komunisté sdružení v Základní organizaci KSČM Milovice. Na schůzi se shodli na následujícícm usnesení:

 

ZO KSČM Milovice podporuje postup zastupitelů za KSČM v současné politické situaci ve městě. Rozhodující je pro nás nyní schválení územního plánu, projednání rozpočtu na rok 2016 a prosazování priorit programu KSČM.

Pozvánka na veřejnou členskou schůzi ZO KSČM Milovice

Pozvánka na veřejnou členskou schůzi ZO KSČM Milovice

(9.6.2015) autor: -red-
zdroj: ZO KSČM Milovice

Výbor ZO KSČM zve členy, vážené hosty a sympatizující na členskou schůzi naší základní organizace KSČM v Milovicích.

 

Kdy: středa 17. června 2015

Kde: restaurace U Farkačů

V kolik: 17: 30 hodin

Zastupitelé z Lysé nad Labem a Milovic se sešli ke společnému jednání

Zastupitelé z Lysé nad Labem a Milovic se sešli ke společnému jednání

(1.6.2015) autor: -red-
zdroj: Společné jednání zastupitelů

Ke společnému jednání se sešli zastupitelé za KSČM z Lysé nad Labem a Milovic. Projednali problémy měst, které zastupují a mimo to se zaměřili na případné projekty, které by mohla města realizovat společně. Nastínili myšlenku vybudování cyklostezky spojující obě města, dále mají společnou vizi výstavby hvězdárny a planetária na vrchu Šibák (katastr Lysé nad Labem - v prostoru bývalé vojenské radiotelegrafické stanice), kde by měla vyrůst i rozhledna. Lysá nad Labem plánuje vystavět sportovní halu a současně se zastupitel za KSČM ing. Petr Gregor aktivně věnuje výstavbě obchvatu. Zastupitelé projednali i další věci, kde by mohla města vystupovat společně, nebo kde by se dalo pomoci tomu kterému z nich.

Na fotce zleva sedící ing. David Kváč, Ing. Petr Gregor, Mgr. Zdeněk Milata a stojící Miroslav Červinka nad plánem výstavby obchvatu Lysé nad Labem. Tento obchvat bude mimo jiné sloužit také jako dálniční přivaděč na D 11 i pro Milovice.

Národní den Ázerbájdžánu

Národní den Republiky Ázerbájdžán

(28.5.2015) autor: -red-
zdroj: Průběh recepce

U příležitosti výročí 28. 05. 1918, kdy došlo k vyhlášení nezávislosti Ázerbájdžánu, proběhly oslavy tohoto dne v Praze v hotelu International v Dejvicích. Pozvání na tuto společenskou akci přijal i zastupitel města a předseda Finančního výboru Zdeněk Milata. Akce využil k navázání kontaktů a výměny informací zejména v kulturní oblasti. "To zda něco z toho přispěje k rozvoji města, uvidíme asi tak do roka," uvedl zastupitel Milovic a dodal, že je rád, že se tyto akce pořádají a je na ně zvána řada hostů, nejen z EU, ale i z Ruské federace a celé řady dalších zemí snad všech kontinentů. Řada zástupců těchto zemí si dnes vinou mediálních tlaků málem nepodá ani ruku. Ale skutečnost je jiná, uzavřel.

Z této akce přinášíme několik fotografií, které jsou některé významné i pro Milovice, jak uvidíte.

ZO KSČM Milovice má svůj kanál na Youtube

ZO KSČM Milovice má svůj kanál na Youtube

(9.5.2015) autor: -red-
zdroj: Faceboolk ZO KSČM Milovice

K 70. výročí osvobození Československa spouštíme dnes profil naší milovické KSČM na síti pro sdílení videa YOUTUBE. Doufáme, že Vás budeme těšit jak snímky z aktuálního dění v našem městě a z činnosti naší základní organizace, ale i snímky dokumentárního a historického charakteru.

Berte tuto zprávu také jako i výzvu bývalým i současným amatérským filmařům a jejím potomkům, kteří natáčeli společenské události a dění a mají zájem se podělit o poklady ve své filmotéce. Rádi Vaše filmy shlédneme a s Vaším laskavým svolením případně zdigitalizujeme a zveřejníme.

Adresa kanálu je https://www.youtube.com/channel/UCsVdPaKBwG4bDaHqmsoOJoQ.

 

Přispěli jsme ke vzhledu Milovic - nově pročištěný památník hrdiny 2. světové války

Přispěli jsme ke vzhledu Milovic - nově pročištěný památník hrdiny 2. světové války

(4.5.2015) autor: -red-
zdroj: Brigáda u pomníku gen. Sochora

Jak již bylo avizováno., zorganizovali jsme v neděli 3. května dopoledne brigádu k vyčištění samotného pomníku gen. Sochora a jeho okolí od nánosu času. Odstranili jsme kořeny a napadané jehličí, které místy tvořilo deseticentimetrovou vrstvu, prorostlou kořeny. Dále odstranili soušky a divoké nálety, které hyzdily pomník i jeho okolí. Odměnou pracujícím byly nejenom opečené buřty a pivo, ale taky nádherné jarní počasí (předpověď jako obvykle nevyšla :-) ). Všem účastníkům patří hluboké poděkování.

Ze schůze KSČM v Milovicích

Ze schůze KSČM v Milovicích

(18.4.2015) autor: -red-
zdroj: ZO KSČM Milovice

Ve středu 15. dubna 2015 proběhla další letošní schůze Základní organizace Komunistické strany Čech a Moravy v Milovicích. V restauraci U Farkačů byla zahájena v 17 hodin. Na programu komunisté projednali současnou situaci v Milovicích, projednali práci svých zástupců ve výborech a komisích města. Zastupitelé informovali o připravenosti Májových oslav města Milovice. Členové projednali otázku obnovy pomníku gen. Sochora na Mladé a shodli se na brigádě pro obnovu pomníku, který dříve nesl na sobě i sochu. Komunisté se sejdou v neděli 3. května v 10 hodin dopoledne u pomníku a provedou brigádu k jeho obnově. K tomuto byly rozvrženy úkoly. Jednou z možností je i účast syna generála. Vše bude záviset samozřejmě na jeho zdraví a možnostech se do Milovic dostavit.

Rozhovor s naším členem: Prázdné regály jsem v Rusku neviděl, říká Jaroslav Stradiot pracující v Ufě

Rozhovor s naším členem: Prázdné regály jsem v Rusku neviděl, říká Jaroslav Stradiot pracující v Ufě

(17.4.2015) autor: -red-
zdroj: Haló noviny

V roce 2014 jste byl pracovně v Ruské Federaci: Můžete blíže specifikovat?

Pracoval jsem jako úsekový stavbyvedoucí na stavbě dřevozpracujícího závodu poblíž města Ufa, hlavního města republiky Baškortostán, a to zhruba od poloviny června do poloviny prosince.

Členská schůze ZO KSČM Milovice

Členská schůze ZO KSČM Milovice

(13.4.2015) autor: -red-
zdroj: ZO KSČM Milovice

Středa 15. dubna 2015 v 17:00, Restaurace U Farkačů, Dělnická 180, 28923 Milovice. Výbor ZO KSČM zve členy, vážené hosty a sympatizující na členskou schůzi naší základní organizace KSČM v Milovicích.

Proběhla veřejná členská schůze základní organizace KSČM v Milovicích

Proběhla veřejná členská schůze základní organizace KSČM v Milovicích

(5.2.2015) autor: -red-
zdroj: Veřejná schůze ZO KSČM Milovice

Přes probíhající chřipkovou epidemii zasedli komunisté v Milovicích ke svému letošnímu prvnímu zasedání. Předseda Mirek Červinka přivítal místopředsedkyni strany a poslankyni Milušku Vostrou a zahájil pracovní jednání organizace. V úvodu bylo zhodnoceno plnění úkolů z předchozí schůze. Byl probrán stav výběru členských příspěvků a stav členské základny. Přítomné potěšilo, že se z vlastní iniciativy přihlásil za člena stany občan Milovic z Mladé a tento byl přítomnými členy přijat za člena strany. Měl tu čest, že jej spolu přijímala jedna z nejvyšších představitelek strany.

© KSČM 2003 - 2014. Všechna práva vyhrazena