Milovické dominanty

 

Nové byty
Kompenzace
Podpora původních Milovic

 

Kulturní dům

 

Kostel sv. Kateřiny

 

Zeleň
Pracovní místa
Tělocvična

Vlak Milovice

 

Mladá

 

Aktuálně

http://picasion.com/

Video pozvánka k volbám od mladých komunistů

 

Tunel do Milovic - dokument o VTP

Program KSČM pro rozvoj Milovic v letech 2014 - 2018

V zastupitelstvu města

ilata 

Zasedání

milata.zdenek@seznam.cz

Zdeněk Milata

KOMUNISTÉ V MILOVICÍCH TRVAJÍ NA ZACHOVÁNÍ HAKENOVA STADIONU

- z úcty k tradici

- z důvodu zachování místa pro setkávání nových a původních obyvatel města

- z důvodu ekonomických

Odkaz:

Přátelé a rodáci Milovic

 

I love
 

 

 

Tvorba územního plánu Milovic

KLIKNĚTE ZDE

Tresne like

 

 

Kontakt

Základní organizace Komunistické strany Čech a Moravy v Milovicích 

Předseda organizace:
Miroslav Červinka st.

 

předseda zo ksčm miroslav červinka

Kontaktní mail:
mirek.cervinka@seznam.cz

Členové výboru ZO KSČM:

Jaroslav Stradiot - místopředseda

Zdeněk Milata - jednatel

Josef Hlaváček - pokladník

Luboš Kratochvíl, Alexandr Koníček

 

Zastoupení ve výborech města:

Finanční výbor:

Kontrolní výbor:

Zastoupení v komisích města:

Komise výstavby a dopravy: Miroslav Červinka st.

Občanské komise:

Benátecká Vrutice:

Boží Dar:

 

icon komunistická strana čech a moravy
icon komunistická strana čech a moravy

KSČM MILOVICEKSČM Milovice

KSČM Milovice

Volby jsou zde, podpořte nás prosím, děkujeme

Volby jsou zde, podpořte nás prosím, děkujeme

(10.10.2014) autor: -red-
zdroj: ZO KSČM Milovice

Vážení spoluobčané, nastaly dny voleb, kdy budete mít možnost ovlivnit složení zastupitelstva ve svém městě na další čtyři roky. Chceme Vás tímto požádat, pokud jste našimi příznivci, o podpoření kandidátky KSČM v Milovicích jako celku. Máme číslo 14 a podpoříte nás nejlépe tak, že úpravou hlasovacího lístku uděláte křížek u naší volební strany a tím podpoříte všech 15 kandidátů.

Votvírák pro Milovické zdarma? Proč ne

Votvírák pro Milovické zdarma? Proč ne

(9.10.2014) autor: -red-
zdroj: Předvolební zamyšlení

Každoročně je pořádán v Milovicích na bývalém vojenském letišti mohutný festival hudby. Loni jej navštívilo až 70 tisíc návštěvníků. Milovice každým rokem čelí zvýšené dopravní zátěži a většímu pohybu osob v ulicích města. Votvírák je dobrou propagační značkou pro město a do městské kasy přináší cca 700 tis. Kč na základě stanovených poplatků městu za kulturní akce. Bylo by možné zajistit vstup pro obyvatele města zdarma?

Proběhlo setkání s občany

Proběhlo setkání s občany

(8.10.2014) autor: -red-
zdroj: Předvolební aktivita KSČM v ulicích města

Ve středu 8. října proběhlo avizované setkání s občany města a propagace volby KSČM pro komunální volby v Milovicích.

Odpovědi

Odpovědi "paní Davídkové" z Facebooku

(8.10.2014) autor: -red-
zdroj: Facebook

1. Jaké má ambice KSČM ve volbách a jak si při případném úspěchu chce rozdělit funkce? - dvě křesla v zastupitelstvu budou pro nás úspěchem, rozdělení funkcí ponecháme na povolebních vyjednáváních, vždyť nevíme kdo se tam vlastně dostane a jakou budou mít politické subjekty priority
2.S kým je je schopná KSČM uzavřít koaliční partnerství a s kým ne? - máme to jednoduché, TOP09, její druhá kandidátka STAN a ODS s námi určitě koalici neuzavřou. Nedíváme se dle předsudků, ale podle toho co konkrétní lidé budou schopni Milovicím nabídnout.
3.Máte někdo osobně ambice stát se starostou? V případě, že ne, koho podpoříte jako kandidáta/tku na toto místo? Lídr kandidátky je předpokládaným kandidátem na starostu. Ostatní se opravdu uvidí podle toho jak občané rozhodnou. Pro nás je rozhodující program a jeho plnění, ne funkce.
4.Jste pro vrácení místa tajemníka? - Ano, mají-li být Milovice městem jiného stupně státní správy, než jsou, nic jiného nám nezbude.

 

Drazí spoluobčané

Drazí spoluobčané

(8.10.2014) autor: -red-
zdroj: Prohlášení kandidáta

Obracím se na Vás jako Vaše sousedka a člověk, kterému není jedno, jakým směrem se město, ve kterém žijeme, ubírá. Jistě víte, že se 10. a 11. října konají komunální volby, ve kterých volíme zastupitele pro svá města. Chtěla bych Vás touto cestou požádat o to, abyste se do tohoto procesu zapojili a nebylo Vám jedno, co se bude dít na naší radnici.

Komunisté hrají férově!

Komunisté hrají férově!

(7.10.2014) autor: -red-
zdroj: Facebookový profil osoby Helena Davídková

Když jsme před časem vyzvali k férové soutěži politických stran v Milovicích, dočkali jsme se ohlasu u občanů a u některých představitelů konkurenčních stran. Že svá slova myslíme vážně dokládáme v tomto článku, kde uvádíme na pravou míru přání kandidátky TOP09 paní Aleny Breu, která požádala zveřejnit informaci, že s chováním ODS nemá nic společného a její jméno bylo uveřejněno v diskusi v rámci plivání ODS na našeho člena. Vyjádření poskytl přímo předseda naší ZO KSČM Milovice.

Kandidát KSČM poskytl rozhovor předvolebním novinám

Kandidát KSČM poskytl rozhovor předvolebním novinám

(4.10.2014) autor: -red-
zdroj: Časopis Milánek

Zdeněk Milata poskytl rozhovor předvolebním novinám "Milánek", přinášíme nezkrácenou verzi, která měla být původně zveřejněna.

Vážený pane zastupiteli, co jste v uplynulých letech udělal pro Milovice a jak hodnotíte uplynu-lé období?
Uplynulé období bylo mým prvním v této funkci, kde působím od roku 2010. Dlužno podotknout, že působím i na krajském zastupitelstvu od roku 2008. Obě tyto funkce se podařilo skloubit a pro Milovice řadu věcí udělat. Například výzvou v Regionálním operačním programu, v jehož výboru jsem působil se podařilo postavit novou radnici. Dříve za pravice tam byly výzvy pro velká města a na koňské stezky. Podařilo se Milovicím získat granty pro hasiče nebo v oblasti kultury. Je škoda, že například fotbalisté si žádosti nepodávají a tudíž ani nemohou uspět. Jiné organizace na poli sportu tak činí, jsou podpořeny i další oblasti

Zpráva kandidáta KSČM pro volby 2014 v Milovicích z dalekého Baškiristánu

Zpráva kandidáta KSČM pro volby 2014 v Milovicích z dalekého Baškiristánu

(3.10.2014) autor: -red-
zdroj: Jaroslav Stradiot

Pracuji jako stavbyvedoucí, v současné době na zakázce výrobního závodu na zpracování dřeva v baškirské Ufě, v jednom z center chemického průmyslu v Rusku. V Baškortostánu, jak se oficiálně nazývá tato republika Ruské federace, žijí zhruba vyrovnaná etnika Rusů, Baškirů a Tatarů a ačkoliv by se z pohledu středoevropana mohlo zdát, že se jedná snad o divoký východ, kde neozbrojený člověk nemůže ani vyjít na ulici, není tomu tak.

Dem(ago)kracie v Čechách?

Dem(ago)kracie v Čechách?

(29.9.2014) autor: autorka
zdroj: prohlášení
Jsem obyčejný člověk. Většina mých známých a kolegů donedávna netušila, že se zajímám o politiku a snažím se na radnici prosazovat zájmy obyčejných lidí. V Milovicích žiji už přes 10 let, považuji je za svůj domov a moc bych si přála, aby mohly plně využít potenciál, který mají. Většinou jsou lidé, kteří slyší, že kandiduji za komunistickou stranu, překvapeni, někdy ale také trochu rozezleni a já nechápu proč. „Ha, takže Fenclová je komunistka.“ Občas posměšně poznamenají. Ano, jsem komunistka, kandiduji za komunistickou stranu a nevidím na tom nic špatného. V poslední době jsem měla možnost setkat se spoustou lidí, kteří tento režim zažili, nebo byly dokonce perzekuování, jak je možné, že ani jeden z nich nic proti mému politickému přesvědčení nenamítal? Většinou se na mě z patra dívají mladí lidé, kteří minulý režim nezažili. Jsou krmení nenávistí vůči něčemu, co sami nezažili, vůči lidem, kteří s tím neměli nic společného.
Program KSČM pro Milovice

Program KSČM pro Milovice

(13.9.2014) autor: -red-
zdroj: ZO KSČM
Přinášíme náš program, s ním jdeme do podzimních voleb.
© KSČM 2003 - 2014. Všechna práva vyhrazena