Milovické dominanty

 

Nové byty
Kompenzace
Podpora původních Milovic

 

Kulturní dům

 

Kostel sv. Kateřiny

 

Zeleň
Pracovní místa
Tělocvična

Vlak Milovice

 

Mladá

 

Aktuálně

http://picasion.com/

Video pozvánka k volbám od mladých komunistů

 

Tunel do Milovic - dokument o VTP

Program KSČM pro rozvoj Milovic v letech 2014 - 2018

V zastupitelstvu města

ilata 

Zasedání

milata.zdenek@seznam.cz

Zdeněk Milata

KOMUNISTÉ V MILOVICÍCH TRVAJÍ NA ZACHOVÁNÍ HAKENOVA STADIONU

- z úcty k tradici

- z důvodu zachování místa pro setkávání nových a původních obyvatel města

- z důvodu ekonomických

Odkaz:

Přátelé a rodáci Milovic

 

I love
 

 

 

Tvorba územního plánu Milovic

KLIKNĚTE ZDE

Tresne like

 

 

Kontakt

Základní organizace Komunistické strany Čech a Moravy v Milovicích 

Předseda organizace:
Miroslav Červinka st.

 

předseda zo ksčm miroslav červinka

Kontaktní mail:
mirek.cervinka@seznam.cz

Členové výboru ZO KSČM:

Jaroslav Stradiot - místopředseda

Zdeněk Milata - jednatel

Josef Hlaváček - pokladník

Luboš Kratochvíl, Alexandr Koníček

 

Zastoupení ve výborech města:

Finanční výbor:

Kontrolní výbor:

Zastoupení v komisích města:

Komise výstavby a dopravy: Miroslav Červinka st.

Občanské komise:

Benátecká Vrutice:

Boží Dar:

 

icon komunistická strana čech a moravy
icon komunistická strana čech a moravy

KSČM MILOVICEInformace z Milovic

Informace z Milovic

Chování ODS v našem městě

Chování ODS v našem městě (6.4.2020)
Vážení spoluobčané,

v dubnovém Echu jsem popsal fakt jak ODS podrazila občany a zničila osudy celých rodin, kterým vzala právo na důstojné bydlení s tím, že je hodila na krk spekulantům, nebo sociálnímu systému. V obou případech i ve prospěch podnikavců podporujících ODS. Takovou hysterickou reakci a množství žluči jsem opravdu nečekal. Přestože byl článek odeslán ani ne hodinu před půlnocí a tudíž těsně před uzávěrkou čísla Echa, tak k němu přišly dvě reakce. Ptám se tedy: platí uzávěrka čísla Milovického Echa pouze pro opozici kritizující chování místní ODS? Sám pan Pátek ve svém příspěvku uvádí datum 11. března 2020, tedy celých šest dní od uzávěrky Echa (5. března 2020). 


 
K argumentaci pana Pátka z ODS Čelákovice připomínám jeho slova (či spíš nepravdivá tvrzení) při schválení privatizace: "Jedna fyzická osoba může koupit jednu jednotku, ne jeden vchod, či panelák.". Pane Pátku, vážně si myslíte, že poté co lidi, kteří byli připraveni vytvořit bytová družstva a ochotni se o dům starat, z části vyženete a část si byty koupí do osobního vlastnictví, tak se najde někdo, kdo v tom domě bude nějaké družstvo zakládat? Změnu pravidel jste potichu schválili "už" v prosinci 2019 a prodej izraelské firmě proběhl na zastupitelstvu Města Čelákovice dne 26. února 2020. Vážně si myslíte, že za dva měsíce (změna pravidel byla schválena 11. prosince 2019), je v reálné moci našeho právního řádu vytvořit bytové družstvo, vyjednat úvěr u banky a podat žádost na město o prodej? To si vážně nejen ze mě, ale především z lidí, které jste vyhnal jako zvířata, děláte legraci? A nakonec dodávám: pane Pátku, když jsem byl na zastupitelstvu Vašeho města podruhé, tak jste mě ani nenechal mluvit. Což samo vypovídá o tom jaký máte charakter. Také jste zapomněl uvést kam míří kotelny, které jste si zatím ve vlastnictví Města Čelákovice nechali. Slouží jako zdroj tepla prodávaným bytům...
Pane Pilci, Vás se ptám: termín uzávěrky zastupitelů Města Milovice do Milovického Echa platí pouze pro opozici a občany? Vedení města má jiný termín pro podání příspěvků do časopisu našeho města, který si ze svých daní platí jeho občané? Pane Pilci, rozsah příspěvku zastupitele je stanoven na 1800 znaků, pro Vás to neplatí? Pane Pilci od Vás jako od člena ODS mě pobavila tato slova: "Prostě někdo si třeba ani vlastní bydlení pořizovat nechce a pak ne každý si z finančního hlediska může jako pan Milata dovolit vlastní byt, pozemky, popř. další nemovitosti." Tato slova hovoří o nízké úrovni s jakou řídíte naše město. Tak zaprvé: kolik jsem dle Vás dal za pořízení bytu? Čekám co mi odpovíte. Já Vám napovím: tři tisíce korun při vzniku bytového družstva a pak celkem osmnáct tisíc korun od vzniku bytového družstva do privatizace domu do tzv. fondu oprav, z nichž se následně měsíc po privatizaci hradila výměna dřevěných oken za plastová. Stejně nyní má své byty i dalších 47 družstevníků. Splácíme je formou nájmu. Já osobně něco přes čtyři tisíce měsíčně. O tuto možnost jste vy, členové ODS Pátek a Pilc, občany našeho města připravili. Měli byste se stydět. "Pozemky," o kterých píšete je jedna zahrada a "popř. další nemovitosti" čekám co mi odpovíte, že se za tím skrývá. Já na rozdíl od Vás, majetek nezatajuji. Vy byste všechen svůj majetek, zejména nemovitosti, měl uvést v přiznání, které podáváte jako starosta města. Proč tak nečiníte je otázkou pro dohledové úřady. Nebo se stydíte od koho jste tento majetek získal? Pokud jde o bezdoplatkové zóny, mohu veřejně konstatovat, že je nemohu v článku zmiňovat, když zápisy z komisí rady města nám nechodí a tento návrh od jiného zastupitele jste odmítli. 
Na závěr bych Vás chtěl vyzvat k tomu abyste se pochlapili a přestali se snažit přihrát parkoviště ve Spojovací jinému spekulantovi. O tom jak si představujete hospodářskou soutěž hovoří jasně fakt, že jste ji zrušili, když jsem podal výhodnější nabídku pro město i pro občany využívající toto parkoviště. Vás se ptám: z jakého titulu jste v anonymizované verzi zápisu rady města zveřejnili moje jméno a z jakého titulu tak činíte nyní. Doufám, že najdete odvahu věcně odpovědět. 

-
Mgr. Zdeněk Milata (KSČM), zastupitel města

autor: -red-
zdroj: Zastupitel města
© KSČM 2003 - 2014. Všechna práva vyhrazena